Zmarł Simon Mol

W warszawskim szpitalu zmarł Simon Mol, oskarżony o świadome zarażenie wirusem HIV kilkunastu kobiet – podała telewizja TVN24. Kilka dni temu sąd zawiesił proces Kameruńczyka z powodu złego stanu zdrowia mężczyzny. Pod koniec września Mol w bardzo złym stanie trafił z aresztu do szpitala.Prokuratura postawiła Simonowi Molowi w sumie 13 zarzutów – 11 dotyczyło zakażenia kobiet wirusem, jeden – narażenia kobiety na taką chorobę, a jeden – posiadania bez pozwolenia białej broni. Oskarżony przebywał w areszcie od zatrzymania w styczniu 2007 r.
Zródlo info: interia.pl

Przebral się za księdza by okraść starszych ludzi

Bezczelność oszustów nie zna granic. W Olsztynie przebrany za księdza mężczyzna okradł z pieniędzy starsze małżeństwo. Oszust w sutannie był w towarzystwie kobiety. Oboje przyszli do mieszkanki osiedla Zatorze pod pretekstem spisywania osób, którym należy się pomoc. Po kilku minutach wyszli. Wtedy kobieta zauważyła, że drzwi szafy, w której trzymała emeryturę swoją i męża są otwarte. Pieniędzy oczywiście nie było. Łupem złodziei padło półtora tysiąca złotych.
Zródlo info: Radio ZET.pl

Polska tonie w fałszywkach euro

Bułgarzy chcieli sprzedać fałszywe banknoty o nominale 100 euro gangowi mokotowskiemu. Byli bardzo zaskoczeni, gdy na spotkanie – zamiast polskich gangsterów – przyjechali policjanci – informuje CBŚ. Wiele wskazuje na to, że fałszywki miały być wymienione na narkotyki.
Zródlo info: dziennik.pl