W Lublinie czterech nastolatków skatowało 17-latka.

Policjanci zatrzymali w Lublinie czterech nastolatków, którzy w biały dzień zaatakowali i skatowali 17-latka. Zażądali aby wyniósł z domu cenne przedmioty. Zmusili, by wziął od matki klucze do mieszkania. Chłopak zdołał uciec, jego matka powiadomiła policjantów, ale napastnicy zbiegli. Kilka godzin później odwiedzili swoją ofiarę w szpitalu – mówi Witold Laskowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie…
Zródlo info: Radio.Lublin.pl

Ojciec zastrzelił własnego syna

61-letni mieszkaniec Krotoszyna (Wielkopolska) śmiertelnie postrzelił podczas polowania swego 36–letniego syna. Doszło do tego w niedzielę przed północą, na polu kukurydzy w miejscowości Chachalnia. Postrzelenie nastąpiło najprawdopodobniej w wyniku pomyłki. – Mężczyzna usłyszał w kukurydzy szelest podobny do wydawanego przez dzika i strzelił – powiedział rzecznik miejscowej policji, Włodzimierza Szała.
Zródlo info: tvn24.pl

Szczecin: Płyta z policyjnymi danymi dowodem rzeczowym

Płyta z danymi, jakie wyciekły z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, a która dotarła do reportera RMF FM, została uznana za dowód rzeczowy. Polecono, by była przechowywana w kancelarii tajnej Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Po niedawnej interwencji reportera RMF FM Pawła Żuchowskiego ruszyło śledztwo w sprawie płyty z policyjnymi danymi. Szczecińska prokuratura bada, czy to funkcjonariusz ujawnił informacje objęte tajemnicą państwową.
Zródlo info: RMF.fm

Ciała dwóch zaginionych chłopców zostały wyłowione

Siedmio- i dziewięciolatek wybrali się na rowerową przejażdżkę. Gdy nie wrócili na obiad, bliscy zawiadomili policję. Wkrótce okazało się, że chłopcy nie żyją: ich ciała znaleziono w zbiorniku przeciwpożarowym. Nie wiadomo jak doszło do tragedii. Czy chłopcy wpadli do wody czy też ktoś ich tam wrzucił? Chłopcy zaginęli w niedzielę. Około godziny 16.00 po południu ich bliscy zawiadomili policję. Ta rozpoczęła poszukiwania.
Zródlo info: dziennik.pl