Irlandzka policja ostrzega przed gangiem z Polski

Irlandzka policja ostrzegła przed kierowanym przez Polaków gangiem naciągającym Irlandczyków na kupno luksusowych samochodów znacznie poniżej ich rzeczywistej wartości, które pochodzą z kradzieży – poinformował w niedzielę tygodnik „Sunday Times”. Według detektywów z posterunku Harcourt Square w Dublinie, skradzione pojazdy, głównie takich marek jak Audi, BMW i Mercedes, oferowane są za gotówkę za pośrednictwem internetu, średnio za ok. 40 tys. euro. W niektórych przypadkach cena jest niższa o ok. 20 tys. euro od rynkowej wartości.
Zródlo info: Newsweek.pl

Bonnie i Clyde z Pabianic

By zdobyć pieniądze na wymarzony ślub, Piotr J. (22 l.) i jego miłość – Karolina W. (23 l.) z Pabianic (woj. łódzkie) postanowili zabawić się w słynną parę ze Stanów Zjednoczonych: Bonnie i Clyde’a, którzy podróżowali po kraju, dokonując zuchwałych napadów. Wzorem słynnych kochanków zorganizowali brawurowy napad na jedną z pabianickich stacji benzynowych. Zgarnęli 35 tysięcy złotych, jednak nie zdążyli nacieszyć się łupem. Piotr i Karolina poznali się kilka lat temu. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochani od razu zaczęli snuć wielkie plany. Chcieli się pobrać, zamieszkać razem, żyć długo i szczęśliwie… Niestety, nie mieli ani grosza przy duszy. Wpadli więc na szatański plan obrobienia stacji benzynowej, na której pracowała Karolina.
Zródlo info: se.pl

Narkotyki w warszawskiej taksówce

21-letni kierowca taksówki jednej z warszawskich korporacji został zatrzymany przez policjantów pod zarzutem posiadania narkotyków. Wczoraj około godziny 16.00 policyjny patrol podczas kontroli okolicy parkingów przy ulicy Połczyńskiej zauważył nerwowo zachowującego się kierowcę taksówki. Mężczyzna, którym okazał się 21-letni Paweł P., zapytany o powód przyjazdu kilkakrotnie zmieniał swoje wyjaśnienia.
Zródlo info: miasta.gazeta.pl