Biżuteria warta milion dolarów zrabowana w środku dnia

To była kradzież doskonała. W samym środku dnia, na jednej z głównych ulic Mediolanu zrabowano biżuterię o wartości miliona dolarów. – To było mistrzostwo w swojej klasie – ocenia właściciel sklepu.Pracownicy jednego z najbardziej ekskluzywnych sklepów jubilerskich w mieście, nie podejrzewali, że coś jest nie tak z mężczyzną, który mył szklane witryny, w których były wystawiona biżuteria. Ubrany w pracowniczy uniform nie wzbudzał żadnych podejrzeń. Zaopatrzony w wiadro na wodę i myjkę do szyb mężczyzna, najzwyczajniej w świecie oparł swoją drabinę o witryny sklepowe. Jednak zamiast zabrać się do pracy, zabrał się do kradzieży. Cichutko odkręcił wszelkie zabezpieczenia i warta milion dolarów biżuterię trafiła do wiadra. jak gdyby nigdy nic, rabuś oddalił się i zniknąl w tłumie.
Zródlo info: tvn24.pl

Zamordowano mamę i brata Jennifer Hudson!!!

Media donoszą szokujące wiadomości! Zabito mamę i brata Jennifer Hudson! Nie wiadomo, co dzieje się z porwanym siostrzeńcem aktorki! Możemy potwierdzić, że trwa śledztwo w sprawie morderstwa Darnell Donerson i Jasona Hudsona, mamy i brata aktorki Jennifer Hudson. Więcej nie udzielę w tej sprawie komentarza. Rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności – powiedziała Lisa Kasteler, przedstawicielka gwiazdy.
Policja w Chicago złapała już głównego podejrzanego, 27-letniego Williama Balfoura, który uciekł z miejsca zbrodni białym Chevroletem Suburbanem SUVem z 1994 roku, o rejestracji X584859. Mężczyzna uprowadził 7-letniego Juliana Kinga, syna starszej siostry Jennifer, Julii.
Zródlo info: LANSIK.pl