62-latek spoliczkował ekspedientkę w Łomży

Do dantejskich scen doszło w jednym z łomżyńskich (woj. podlaskie) sklepów. Jeden z klientów okazał się nieuczciwy i usiłował wynieść – oczywiście bez płacenia – dwa paski. Drogę zajęła mu jednak czujna ekspedientka. Wtedy 62-latek… uderzył ją w twarz. Jak relacjonuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Łomży, łupem 62-latka padły dwa paski. Mimo że ich wartość opiewała na 24 złote, nieuczciwy klient nie zamierzał zawracać sobie głowy płaceniem.

Kradzież nie uszła uwadze jednej z pracownic sklepu i gdy 62-latek próbował wyjść z lokalu z łupem, ta natychmiast zastąpiła mu drogę. Wtedy rozzłoszczony mężczyzna uderzył ekspedientkę w twarz.

W chwili zdarzenia w sklepie znajdował się jeszcze jeden klient. Widząc, jak 62-latek atakuje ekspedientkę, postanowił zareagować. Nie tylko powstrzymał napastnika przed dalszą agresją, lecz także przytrzymał go do czasu przyjazdu policji. Po wylegitymowaniu 62-latka policjanci ustalili, że jest mieszkańcem gminy Piątnica. On sam nie przyznawał się do zarzucanego mu czynu, przekonując, że „nic złego nie zrobił”. Nie zdawał sobie jednak sprawy, że w sklepie był monitoring – po zabezpieczeniu nagrań wyszło na jaw, że zatrzymany okłamał funkcjonariuszy.
Źródło info i foto: o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *