70-latek zgłosił, że zabił teściową. Na miejscu okazało się, że kobieta żyje

70-letni mieszkaniec Mirosławca przyszedł do Komendy Powiatowej Policji w Wałczu (woj. zachodniopomorskie) i wyznał, że udusił swoją 84-letnią teściową paskiem. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce przestępstwa znaleźli leżącą na ziemi kobietę. Szczęśliwie okazało się, że staruszka żyje.

Policjanci z Wałcza (woj. zachodniopomorskie) dokonali zatrzymania 70-latka, który zgłosił się na komendę, by powiedzieć, że dokonał zabójstwa. Mieszkaniec Mirosławca wyznał stróżom prawa, że udusił swoją teściową. Miał użyć do tego paska od spodni.

Stróże prawa natychmiast udali się na miejsce zbrodni, a po przybyciu pod wskazany adres skierowali się do pomieszczenia gospodarczego, gdzie 84-latka została zaatakowana przez zięcia. Po wejściu do środka policjanci znaleźli starszą panią leżącą na ziemi. Żyła, ale odniosła obrażenia podczas napaści i ledwo słyszalnym głosem wzywała pomocy.

Policjanci udzielili jej pomocy i wezwali pogotowie, które zabrało 84-latkę do szpitala w Wałczu. Zięć ofiary usłyszał natomiast zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi mu od 8 do 25 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu mężczyzna spędzi następne trzy miesiące w areszcie.
Źródło info i foto: se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *