Brutalny atak w restauracji. Gdzie są kobiety z Tangshanu?

Zastępca dyrektora lokalnej policji w Chinach został odsunięty od obowiązków po publikacji raportu w sprawie brutalnego ataku na grupę kobiet w restauracji. Incydent na nowo wywołał dyskusję na temat przemocy na tle płci w tym kraju. W związku z brakiem informacji o losie kobiet, w internecie zaczęły się mnożyć spekulacje. Do ataku grupy mężczyzn na cztery kobiety doszło 10 czerwca w dzielnicy Lubei miasta Tangshan, we wschodniej części prowincji Hebei, około 180 kilometrów na wschód od Pekinu. Oburzający incydent został uchwycony przez kamerę monitoringu wewnątrz i na zewnątrz całodobowego lokalu.

Na nagraniu widać, jak mężczyzna podchodzi do kobiety i kładzie rękę na jej plecach. Ta odpowiedziała na gest odepchnięciem jego ręki. Mężczyzna następnie uderzył kobietę w twarz, a potem zaatakował. Niedługo po tym do ataku przyłączyli się inni mężczyźni. Jeden z nich atakuje kobiety, rzucając w ich kierunku krzesłem.

Zaatakowana jako pierwsza kobieta później została wyciągnięta siłą z restauracji. Wydarzenia obserwowało wiele osób, w tym kobieta, która zauważyła incydent i podeszła bliżej. Widząc agresję mężczyzn, próbowała odciągnąć jednego z nich, prowodyra agresji. Została jednak uderzona pięścią, w wyniku czego upadła, uderzając głową o schody.
Źródło info i foto: tvn24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *