Chełm: Ciała dwóch mężczyzn w mieszkaniu

W jednym z mieszkań w Chełmnie (województwo kujawsko-pomorskie) znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn. Odkrycia dokonał brat jednego z nich, którego zaniepokoił brak kontaktu z nim. Sprawą zajęła się policja. Przyczynę zgonu mężczyzn ma wyjaśnić sekcja zwłok. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

W środę, 30 marca w godzinach popołudniowych dyżurny policji w Chełmnie otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn – podaje portal Gazeta Pomorska. Jak się potem okazało o odkryciu funkcjonariuszy powiadomił brat jednego ze zmarłych mężczyzn. Ponoć niepokoił go brak kontaktu z bratem, dlatego udał się do jego mieszkania, aby sprawdzić co się dzieje. Gdy nikt nie odpowiadał na pukanie do drzwi, sforsował drzwi i wszedł do środka. Tam znalazł ciało brata i jeszcze jednego mężczyzny.

Strażacy wykluczyli, aby mogło dojść do zatrucia tlenkiem węgla. Wstępnie śledczy wykluczyli też udział osób trzecich. Sprawą zajęła się prokuratura, która zleciła wykonanie sekcji zwłok. Ma ona ustalić przyczynę zgonu. Jedną z hipotez jest to, że nie stroniący od alkoholu denaci, zatruli się alkoholem podejrzanej produkcji.
Żródło info i foto: se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *