Dziś sekcja zwłok radnego Pawła Chruszcza

Przyczyna śmierci radnego z Głogowa Pawła Chruszcza nie jest znana, dopiero sekcja zwłok i dodatkowe badania pozwolą ją ustalić – poinformowała Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy Lidia Tkaczyszyn. Ciało radnego znaleziono w wczoraj po południu powieszone w lesie. Rzecznik głogowskiej policji Bogdan Kaleta poinformował PAP, że zgłoszenie o zaginięciu radnego wpłynęło w środę po godz. 22.

W efekcie poszukiwań w czwartek po godz. 13. na terenie gminy Pęcław odnaleziono ciało mężczyzny. Było powieszone. Na miejscu czynności wykonywali policjanci i prokurator – powiedział Kaleta. Dziś wykonana zostanie sekcja zwłok i dodatkowe badania.

Przyczyna śmierci radnego Pawła Chruszcza nie jest znana. Dopiero sekcja zwłok i dodatkowe badania pozwolą ją ustalić – powiedziała Tkaczyszyn. Dodała, że prokuratorzy sprawdzą też wszystkie pojawiające się w mediach wątki na temat przyczyn śmierci. Te wszystkie okoliczności i informacje będą szczegółowo wyjaśniane i weryfikowane – powiedziała prokurator Tkaczyszyn.

Paweł Chruszcz miał 42 lata, pozostawił żonę i dwoje dzieci. Był członkiem Młodzieży Wszechpolskiej i działaczem Stowarzyszenia Endecja; bratem posła Sylwestra Chruszcza (WiS).
Źródło info i foto: RMF24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *