Kalifornia: Pedofil zakradł się do pokoju 5-latki

Szokujące włamanie pedofila! 39-letni mężczyzna upatrzył sobie 5-letnią dziewczynkę, dowiedział się, gdzie mieszka, a potem pod osłoną nocy zdołał wejść przez okno do jej pokoju. Krzyki 5-latki z miejscowości Grayson w stanie Kalifornia oraz światło zapalone w jej pokoju przez pedofila na szczęście obudziły innych członków rodziny. Kiedy ojciec 5-latki wszedł do pokoju i zobaczył przerażoną córkę oraz już rozbierającego się zboczeńca, zdobył się na heroiczny czyn! Bez wahania zaatakował pedofila. Co z nim zrobił?

To koszmar każdego rodzica! Zdeterminowany pedofil upatrzył sobie 5-letnią dziewczynkę, dowiedział się, gdzie mieszka, a potem pod osłoną nocy zdołał wejść przez okno do jej pokoju. Do tych szokujących zdarzeń doszło na początku lipca w miejscowości Grayson w amerykańskim stanie Kalifornia. Daniel Diaz (39 l.) od 2009 roku był zarejestrowanym przestępcą seksualnym, notowanym między innymi za podglądanie nieletnich. Miał takie poczucie bezkarności, że zanim włamał się w nocy do pokoju kilkulatki, podchodził do jej domu i obnażał się. Był przeganiany, ale niestety okazał się kimś więcej, niż ekshibicjonistą. Co zaczął robić, gdy wszedł przez okno do pokoju 5-latki?

Jak zeznali siostra i ojciec dziewczynki, Daniel Diaz zaczał od razu się rozbierać, a nawet dotykać przerażonej, krzyczącej ofiary. Powtarzał przy tym, że ją kocha. Krzyki 5-latki oraz światło zapalone w jej pokoju przez pedofila na szczęście obudziły innych członków rodziny. Kiedy ojciec 5-latki wszedł do pokoju i zobaczył przerażoną córkę oraz już rozbierającego się zboczeńca, zdobył się na heroiczny czyn. Bez wahania powalił pedofila na ziemię, wyciągając go z domu, a potem związał go taśmą i wezwał służby. Daniel Diaz został aresztowany.
Źródło info i foto: se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *