Niemcy: Makabryczne odkrycie w Langerwehe. Zwłoki trzech osób w domku jednorodzinnym

Ciała dwóch kobiet oraz jednego mężczyzny znaleziono w domu jednorodzinnym w miasteczku Langerwehe w Niemczech (Nadrenia Północna-Westfalia). Policja nie wyklucza, że mogło dojść do rozszerzonego samobójstwa, lub ofiary pozabijały się nawzajem. Szokującego odkrycia dokonano, ok godz. 10 rano w sobotę. Wszystkie ofiary – dwie kobiety w wieku 60 i 45 lat oraz 43-letni mężczyzna – to mieszkańcy dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego.

Według „Bilda” zwłoki znalazła czwarta mieszkająca w domu osoba, która wróciła z pracy w lokalnej piekarni. Policja jak na razie nie wiąże jej ze zbrodnią.

Narzędzie zbrodni – nieznane

– Wszystkie osoby zginęły prawdopodobnie w wyniku gwałtownej przemocy. Nie ma dowodów na to, że w zdarzeniu brała udział czwarta osoba – poinformowała w sobotę prokurator naczelna w Akwizgranie Katja Schlenkermann-Pitts.

Według śledczych wszystko wskazuje na to, że w mieszkaniu mogło dojść do rozszerzonego samobójstwa lub że ofiary pozabijały się nawzajem. Prokurator przekazała dziennikowi „Bild”, że rany mogły zostać zadane siekierą lub rodzajem topora.
Źródło info i foto: polsatnews.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *