Nocny pościg w Wołominie. Padły strzały ostrzegawcze

W sobotę wieczorem wołomińscy policjanci ruszyli w pościg za uciekającymi mężczyznami; padły strzały ostrzegawcze – poinformowała podinsp. Magdalena Bieniek z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Dodała, że dwóch z czterech mężczyzn udało się zatrzymać.

– W sobotę około godziny 21.30 policjanci z Wołomina chcieli zatrzymać samochód do kontroli na ul. Wileńskiej, ale kierowca pojazdu robił wszystko, żeby tego uniknąć – relacjonowała Bieniek. Wskazała, że kierowca „miał zajeżdżać drogę policjantom, wykonywać gwałtowne ruchy – hamować i przyspieszać, aż w końcu doprowadził do kolizji z samochodem”.

Gdy doszło do zderzenia, z auta wybiegło czterech mężczyzn, którzy zaczęli uciekać. Za uciekającymi osobami ruszyli policjanci, wtedy też – podała funkcjonariuszka – padły dwa strzały ostrzegawcze.

– Dwóch mężczyzn udało się zatrzymać; pozostali dwaj są poszukiwani – poinformowała oficer prasowa. Jak dodała, mężczyźni okazali się obcokrajowcami. Byli trzeźwi. Czynności policyjne dalej trwają – podkreśliła.
Źródło info i foto: TVP.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *