Policja szuka noża, którym 20-latek zabił siostrę

Do sądu w Choszcznie w województwie zachodniopomorskim trafi dziś wniosek o tymczasowy areszt dla 20-latka, który w niedzielę zabił nożem swoją 6-letnią siostrę. Zadał dziewczynce kilkanaście ciosów nożem. Mężczyzna tłumaczył, że zaatakował swoją siostrę, bo wydawało mu się, iż ma ona nadprzyrodzone moce i może go w każdej chwili zabić. Policja znalazła u niego lufki i młynek do marihuany.

Prokuratura liczy na to, że uda się dziś przesłuchać ojczyma zamordowanej dziewczynki. Wczoraj mężczyzna był w takim szoku, że nie był w stanie rozmawiać ze śledczymi. Planowane jest też przesłuchanie 13-letniej siostry dziewczynki. Musi to się jednak odbyć przed sądem, w obecności psychologa.

Policjanci nadal szukają noża, którym Adrian R. zadał dziecku śmiertelne ciosy i czekają na wyniki badań krwi podejrzanego. 20-latek mógł zażywać dopalacze i będąc pod ich wpływem zaatakować siostrę. Gdy w niedzielę 20-latek usłyszał w swojej głowie głos nakazujący mu atak na siostrę, poinformował w firmie, że na godzinę wychodzi z pracy. Pojechał do domu w Korytowie i zawołał dziewczynkę do siebie.

Zadał jej serię ciosów nożem – cztery z nich w okolice serca. Krzyki broniącej się 6-latki usłyszały jej siostra i babcia. Zawołały matkę dzieci i wezwały pomoc, na którą było już jednak zbyt późno.

20-latek usłyszał zarzut zabójstwa.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *