Poszukiwany – Gangster z grupy „Niedzióła”

Dariusz Sieraczkiewicz

Dariusz Sieraczkiewicz

Dariusz Sieraczkiewicz, należał do włocławskiego gangu, który naprawdę dużo miał na sumieniu. Zabójstwa, handel narkotykami, nielegalne posiadanie broni to tylko niektóre z przestępstw, które grupa przestępcza ma na swoim koncie. Większość bandziorów już siedzi, Sieraczkiewicz nadal się ukrywa.

 

 

 

 

Według ustaleń śledczych tym bezlitosnym gangiem kierował Robert N. ps. Niedziół. Grupa, na której stał czele, była wyjątkowo brutalna. Świadczy o tym chociażby zabójstwo Andrzeja S. ps. Hamel, który należał do konkurencyjnego gangu. Bandyta został pocięty maczetami, a jego zwłoki pozostawiono na brzegu Jeziora Wikaryjskiego pod Włocławkiem. W podobny sposób bandyci „Niedzióła” napadli na Jacka C. (również z innego gangu). Zaatakowali go maczetami we Włocławku. Rannemu pomogli jednak przechodnie i pogotowie ratunkowe, które bardzo szybko zjawiło się na miejscu.

 

Gang zaczęło w końcu rozpracowywać Centralne Biuro Śledczy. Funkcjonariusze, krok po kroku, rozbijali grupę przestępczą. Zostali zatrzymywani kolejni bandyci, a podczas jednej z akcji policjantom udało się nawet uwolnić dziewczynę, która miała zostać wywieziono do domu publicznego w Europie Zachodniej. Kolejnych przestępców z gangu „Niedzióła” namierzono nawet za granicą – w Niemczech oraz w Islandii. Efekt zatrzymań był niezły – mundurowi zatrzymali łącznie 18 osób. Niektórym z nim grożą bardzo wysokie wyroki – z dożywociem włącznie.

 

Dariusza Sieraczkiewicza jednak do chwili obecnej nie udało się namierzyć. Jego miejsce pobytu pozostaje dla stróżów prawa cały czas zagadką. Wygląd bandziora to również obecnie niewiadoma – policjanci są pewni, że Sieraczkiewicz zrobi wszystko by się ukryć, zmiana wygląda nie stanowi, więc dla niego problemu.

Dariusz Sieraczkiewicz

Dariusz Sieraczkiewicz

Funkcjonariusze przyznają też, że mężczyzna może być bardzo niebezpieczny. – Był typowym żołnierzem gangu. Notowany wcześniej za bójki, pobicia może zachować się naprawdę nieobliczalnie, gdy odkryje, że został rozpoznany – opowiada jeden z policjantów.

Jeśli wiecie gdzie się ukrywa dzwońcie – 997.

2 thoughts on “Poszukiwany – Gangster z grupy „Niedzióła”

  1. nie przeceniałbym roli Syry w całym przedsięwzięciu, to zwykły matoł i nie byłby w stanie ukrywać się tak długo. to ten sam kaliber bandyty, co Krzysztof C. (zabił klienta w swoim mieszkaniu). jest raczej bardziej prawdopodobne, że, gdy zaczęło się srać po całości, to Syrę zasadzili gdzieś w lesie pod drzewem.

  2. Czemu tak szykanujesz kogos kogo prawdopodobnie nie znasz !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *