Poszukiwany za napad

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu poszukują mężczyzny, który napadł na pracownicę baru w miejscowości Wielkie Rychnowo. Napastnik zwabił podstępem kobietę do toalety, uderzył i skrępował, a następnie skradł gotówkę i uciekł. Prowadzący sprawę publikują nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest poszukiwany i apelują do wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę, z prośbą o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Policją.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek (11.02.br.) około godziny 13.00 w barze na terenie miejscowości Wielkie Rychnowo w gminie Kowalewo Pomorskie, powiecie Golub-Dobrzyń. Nieznany sprawca wszedł do baru gastronomicznego, gdzie zamówił posiłek. Po chwili udał się do łazienki i tam podstępem zwabił 38-letnią pracownicę. Po wejściu kobiety do pomieszczenia uderzył ją, a następnie skrępował. Mężczyzna wykorzystując fakt, że w lokalu nie było innych klientów, skradł z baru pieniądze i odjechał.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu publikują nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest napastnik. Śledczy apelują do wszystkich, którzy rozpoznają osobę widoczną na nagraniu, bądź osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy, z prośbą o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Piłsudskiego 19 lub telefonicznie pod nr tel. (56) 682 3200, 112 lub 997.

Wszystkim rozmówcom policjanci gwarantują anonimowość!
Żródło info i foto: Policja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *