Poszukiwany za obrót fałszywkami

Policjanci z Białegostoku poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o podrabianie banknotów i ich sprzedaż oraz oszustwa. Jego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu. Do zdarzenia doszło 31 lipca w jednym z białostockich urzędów pocztowych. Wówczas mężczyzna sprzedał kilkadziesiąt podrobionych banknotów o nominale 100 dolarów.

Straty oszacowane zostały na kwotę blisko 10 tys. złotych. Co więcej, jak ustalili policjanci, jeszcze tego samego dnia najprawdopodobniej ten sam mężczyzna usiłował dokonać podobnych transakcji w kilku innych placówkach na terenie Białegostoku.

Jego wizerunek zarejestrowała jedna z kamer monitoringu. Poszukiwany ma około 30-40 lat, około 180 cm wzrostu, jest tęższej budowy ciała, ma twarz okrągłą o ciemnej karnacji, włosy krótkie ciemny blond. Ubrany był w momencie napadu w ciemną kurtkę z kołnierzykiem.

Poszukiwany mówi po polsku ze wschodnim akcentem. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o poszukiwanym proszone są o kontakt z policją w Białymstoku pod numerem telefonów: 85 670 33 25 bądź z najbliższą jednostką policji pod nr 997 lub 112.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *