Poszukiwany za rozboje i handel narkotykami zatrzymany

Poszukiwanego dwoma listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności zatrzymali stołeczni kryminalni. Mężczyzna od ponad dwóch lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci zabezpieczyli przy nim heroinę i kokainę. Grzegorz G. usłyszy zarzuty posiadania narkotyków i trafi do zakładu karnego. Policjanci przez dłuższy czas ustalali miejsce pobytu 40-letniego Grzegorza G. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi wystawionymi przez praskie prokuratury. W jednym przypadku poszukiwany miał trafić do zakładu karnego z 5-letnim wyrokiem za rozbój. Drugi wyrok to 6 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za handel znaczną ilością narkotyków. Grzegorz G. był również poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu w związku z podejrzeniem o popełnienie kolejnego rozboju.

Stołeczni kryminalni ustalili, że Grzegorz G. może przebywać w podwarszawskich Ząbkach. Podjęli więc obserwacje mieszkania w jednym z bloków przy ul. Andersena. Kiedy potwierdzili, że mężczyzna tam przebywa, weszli do lokalu.

Grzegorz G. nie stawiał oporu. Policjanci przeszukali mieszkanie i znaleźli 4 zawiniątka z zawartością heroiny oraz torebkę z kokainą. Wartość zabezpieczonej kokainy to ponad 8 tys. złotych. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po przedstawieniu zarzutów dotyczących posiadania narkotyków trafi do zakładu karnego. Grzegorz G. jest dobrze znany Policji – nie tyko polskiej. Był wielokrotnie notowany za różne przestępstwa: rozboje, przestępczość narkotykową, oszustwa.
Żródło info i foto: Policja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *