Proces za kradzież towarów o wartości 20 tys. złotych

Dwóch mężczyzn odpowie za kradzieże i kradzieże z włamaniem do sklepów na terenie Kołobrzegu. Mężczyźni ukradli przedmioty warte ponad 20 tysięcy złotych. Ich łupem padły m.in. złoty łańcuszek, dwa telefony komórkowe oraz markowe perfumy. Złodziei namierzyli i zatrzymali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Za serią kradzieży stali dwaj mieszkańcy tego miasta w wieku 35 i 39. lat. Na przełomie lutego i marca kradli w różnych sklepach.

Ich łupem padły m.in. złoty łańcuszek za ponad tysiąc złotych, zdrapki o wartości prawie 3 tys. złotych oraz markowe perfumy, których wartość przekraczała 11 tysięcy złotych. Mężczyźni uszkodzili też gablotę, z której ukradli dwa telefony komórkowe za 3 tys. złotych. Dodatkowo jeden z nich w tym samym okresie dokonywał kradzieży w sklepie spożywczym, gdzie przywłaszczył artykuły warte w sumie 700 złotych.

Mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *