Rodzinna tragedia w Chabówce. Ojciec zabił córkę, a potem siebie?

Rodzinna tragedia na Podhalu! W jednym z domów w Chabówce nieopodal Nowego Targu policjanci znaleźli zwłoki kobiety i mężczyzny. Policjanci ustalili, że to 59-letni ojciec i jego 30-letnia córka. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną ich śmierci. Na miejscu cały czas pracują prokurator oraz policja.

Makabrycznego odkrycia dokonali policjanci w domu jednorodzinnym w Chabówce. W jednym z pomieszczeń odnaleźli ciała ojca i córki. Na razie wiadomo, że zwłoki kobiety i mężczyzny były w stanie rozkładu. Na głowie 30-latki widoczne były liczne obrażenia.

Nie wiadomo, jak doszło do tragedii. Śledczy biorą pod uwagę kilka hipotez. Nie wykluczone, że ojciec i córka mogli zostać zamordowani. Druga hipoteza zakłada, że doszło do samobójstwa rozszerzonego. 59-latek najpierw zabił córkę, a potem popełnił samobójstwo. Na miejscu cały czas pracuje prokurator. Dokładne przyczyny śmierci ma wyjaśnić sekcja zwłok.

Niestety, to kolejna rodzina tragedia na Podhalu. W grudniu w Nowym Targu 31-latek zabił własną matkę, a następnie wsiadł do samochodu i wjechał pod tira na zakopiance. Zginął na miejscu. Ciało kobiety odnalazł mąż, który wrócił z podróży służbowej.
Żródło info i foto: Fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *