Stołeczni policjanci wyłowili z Wisły dwa ciała

Warszawscy policjanci wyłowili z Wisły zwłoki dwóch mężczyzn. Oba ciała znaleziono na bielańskim odcinku rzeki. – Najpierw wyłowiliśmy jedną osobę, godzinę później, ale już w innym miejscu odnaleźliśmy kolejną – mówi Wirtualnej Polsce kom. Elwira Brzostowska z Komendy Rejonowej Policji na Żoliborzu. Na razie śledczy nie zdradzają szczegółów sprawy.

– Trwają czynności zmierzające do potwierdzenia tożsamości tych mężczyzn oraz ustalenia jaka była przyczyna zgonu – tłumaczy Brzostowska. Na tym etapie śledztwa policja nie podejrzewa, że oba ciała mają ze sobą coś wspólnego. Funkcjonariusze zapewniają jednak, że biorą pod uwagę każdą ewentualność.

To nie jedyny tragiczne odkrycie dokonane w tym miesiącu przez warszawskich policjantów. Pierwszego kwietnia na łące pomiędzy wałem wiślanym, a drogą gruntową przy ul. Kępa Tarchomińska śledczy odnaleźli ludzkie zwłoki. Wyniki sekcji zwłok wskazały, że to ciało 28-letniej tancerki. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo, które ma wykazać jaka była przyczyna śmierci kobiety.
Żródło info i foto: wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *