Szczecin: zwłoki dwóch osób w mieszkaniu

Szczecińscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci pary czterdziestolatków. Ich ciała znaleziono w mieszkaniu na jednym z osiedli. Funkcjonariuszy wezwał sąsiad, którego zaniepokoiły otwarte drzwi mieszkania. – Przed południem otrzymaliśmy zgłoszenie od sąsiada tych osób, że drzwi do ich mieszkania są uchylone. To go zaniepokoiło – powiedziała w rozmowie z TVN24 asp. sztab. Anna Gembala z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, w mieszkaniu znaleźli zwłoki dwóch osób. – Jest to kobieta i mężczyzna w wieku około 40 lat – mówiła asp. sztab. Gembala. – Mieli poważne obrażenia – relacjonowała.
Ustalają, co robili

Przyczyny śmierci kobiety i mężczyzny ma wyjaśnić sekcja zwłok. Funkcjonariusze badają także każdy trop w tej sprawie. – Wykonują teraz bardzo intensywne czynności, żeby ustalić, co te osoby robiły w ostatnim czasie, z kim się kontaktowały, w jakim towarzystwie innych osób przebywały – sprecyzowała asp. sztab. Gembala, z biura prasowego szczecińskiej policji.
Żródło info i foto: kontakt24.tvn24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *