19-letni Daniel W. pobił i zgwałcił 82-latkę

19-letni Daniel W. włamał się do domu 82-letniej kobiety w Starym Modlinie (woj. mazowieckie). Chciał ją okraść, ale gdy kobieta zaczęła się bronić, dotkliwie pobił ją i zgwałcił. Nastolatek był pod wpływem narkotyków. 19-letni Daniel W. włamał się do domu 82-letniej kobiety w środę rano, gdy kobieta była sama. Mężczyzna chciał ją okraść, ale gdy ta zaczęła się bronić, pobił ją dotkliwie i zgwałcił. 

Sytuację przerwała wracająca do domu córka kobiety. 19-latek wybiegł z mieszkania. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. 19-latka zatrzymano na pobliskiej stacji kolejowej, mężczyzna chciał uciec pociągiem. 

Pod wpływem narkotyków 

– Mężczyzna przebywa w trzymiesięcznym areszcie, więcej informacji w tej sprawie nie udzielamy – mówi polsatnews.pl Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Warszawa-Praga. 19-latek miał być uzależniony od narkotyków i to na nie potrzebował pieniędzy. Zarówno policja jak i prokuratura nie podają szczegółów sprawy. Podczas napadu na 82-latkę Daniel W. także miał był pod wpływem narkotyków. 
Źródło info i foto: polsatnews.pl

Daniel W. powiesił się w celi

Okradał przechodniów, napadał na sklepy, a ofiarom groził, że wbije im pod skórę igłę strzykawki zakażoną wirusem HIV. Przez dwa tygodnie szaleniec z Wrocławia czuł się bezkarny, aż w końcu trafił za kratki. Po zaledwie 10 godzinach pobytu w więzieniu, nie mógł znieść zamknięcia i powiesił się na koszuli – podaje se.pl
Bezwzględny rabuś wybrał śmierć zamiast wieloletniej odsiadki. Ciało Daniela W. (+ 29 l.) znalazł strażnik aresztu śledczego, który przyszedł sprawdzić, jak więzień sprawuje się w jednoosobowej celi. Bandyta zacisnął wokół szyi pętlę z ubrania i pożegnał się z życiem. Żródło info i foto: se.pl