Rosja: Sąd przedłużył areszt modelce, oskarżonej o nielegalną prostytucję

Białorusinka Nastia Rybka, modelka, która w czwartek została deportowana z Tajlandii i została aresztowana w Moskwie, spędzi w celi kolejne 72 godziny. Rozprawa celebrytki rozpocznie się jutro. Modelka twierdzi, że ma dowody na ingerowanie przez Rosję w wybory w USA.

Wcześniej Anastazja Waszukiewicz, znana jako Nastia Rybka, przyznała się do winy. W areszcie spędziła dziewięć miesięcy.

W tej samej sprawie skazano siedmioro innych obywateli Białorusi i Rosji, w tym deklarującego się jako „guru w sprawach seksu” Alexa Lesleya. Jak podała policja, w rzeczywistości jest to Aleksander Kiryłow, który według niepotwierdzonych nigdy doniesień mediów rozważał udział w ubiegłorocznych wyborach prezydenckich w Rosji.
Źródło info i foto: onet.pl

Rodzina Osamy bin Ladena deportowana z Pakistanu

Trzy żony i jedenaścioro dzieci Osamy bin Ladena deportowano do Arabii Saudyjskiej – poinformowały władze Pakistanu. W oświadczeniu rządu wskazano, że Arabia Saudyjska była „krajem ich wyboru”. – „Tak, mogę potwierdzić, że wszyscy oni są właśnie w trakcie deportacji specjalnym samolotem do Arabii Saudyjskiej” – powiedział adwokat rodziny, Aamir Khalil. Władze pakistańskie zatrzymały rodzinę bin Ladena natychmiast po operacji komandosów amerykańskich 2 maja 2011 roku, w której przywódca Al-Kaidy został zabity. Komandosi zabrali ciało terrorysty, które później pochowali na morzu, natomiast jego rodzinę pozostawili na miejscu. Żródło info i foto: TVP.info