Zaginął 17-letni Jan Sawicki. Szczęśliwy finał poszukiwań

Zaginął 17-letni Janek Sawicki z Radomia. Chłopak wyszedł z domu w poniedziałek, 21 lutego, i od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Rodzina zaginionego i policja w Radomiu proszą o pomoc w odnalezieniu 17-latka, informując m.in., że ma charakterystyczny znak, tj. pionową bliznę na lewym łuku brwiowym. Mundurowi podają też wygląd zaginionego mieszkańca Radomia.

Jak informuje policja w Radomiu, zaginiony 17-latek został odnaleziony cały i zdrowy.
Źródło info i foto: se.pl

Zaginął 17-letni Jan Sawicki

Zaginął 17-letni Jan Franciszek Sawicki. Nastolatek był ostatni raz widziany 21 lutego w Radomiu. O pomoc w poszukiwaniach prosi policja oraz Fundacja ITAKA. Jan Sawicki zaginął. 17-latek z Radomia nie nawiązał kontaktu z bliskimi od poniedziałku 21 lutego. 

Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych podała rysopis oraz informacje o ubiorze zaginionego.

Jan Sawicki zaginął. „Może potrzebować pomocy” 

17-latek ma 185 cm wzrostu i niebieskie oczy. „Ubiór w dniu zaginięcia: czarna bluza, czarna kurtka z kapturem, ciemne spodnie, ciemnobrązowe buty sportowe, może mieć ze sobą szary plecak. Może potrzebować pomocy!” – informuje Fundacja ITAKA.

„Zaginiony w dniu 21.02 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej, proszę kierować do Komisariatu Policji I w Radomiu osobiście lub telefonicznie pod numer telefonu 47 701 33 50” – przekazała Mazowiecka Policja na Facebooku. O kontakt prosi również Fundacja ITAKA, pod numerem 116 000, również na maila: itaka@zaginieni.pl. Działacze gwarantują anonimowość.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl