Piotr B. skazany na 15 lat więzienia za podżeganie do zabójstwa Drzewińskich

Na 15 lat więzienia za podżegania do zabójstw Elżbiety i Wiesława Drzewińskich z Milanówka oraz ich synów. Taki wyrok Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wobec lokatora małżeństwa, Piotra B. Nie wiadomo jednak, jaki był los zaginionego małżeństwa. Ich ciał nie znaleziono. Sąd doszedł do przekonania, że zebrany materiał dowodowy wskazuje bez wątpliwości na dokonanie przez oskarżonego wszystkich zarzucanych mu czynów – powiedziała w uzasadnieniu orzeczenia sędzia Anna Wierciszewska-Chojnowska. Dodała, że Piotr B. działał w „bezpośrednim zamiarze”.

Oskarżony był lokatorem willi w Milanówku należącej do Drzewińskich. Prokuratura oskarżyła go m.in. o podżeganie w latach 2005-2006 do zabójstwa małżeństwa Drzewińskich oraz o podżeganie w 2011 r. za kwotę 10 tys. euro do uprowadzenia i ewentualnego zabójstwa ich synów. Motywem porwania Drzewińskich – jak wskazała prokuratura – był narastający konflikt z Piotrem B. o dom małżonków. Proces toczył się od marca 2013 roku.

Oskarżony utrzymywał, że padł ofiarą pomówień głównego świadka w sprawie Andrzeja J. – znajomego z Milanówka. To właśnie ta osoba zgłosiła się do prokuratury w 2011 roku, informując, że B. nakłaniał ją do zabójstwa Drzewińskich. W wyniku policyjnej prowokacji B. spotkał się następnie z rzekomymi płatnymi zabójcami – w rzeczywistości byli to dwaj podstawieni funkcjonariusze.

Elżbieta Drzewińska zaginęła w październiku 2006 roku. Wyszła z domu do kościoła na próbę chóru, na którą jednak nie dotarła. Jej mąż zaginął w październiku następnego roku. Media informowały o porwaniu. Dotąd nie wiadomo jednak, jaki był los małżeństwa; ich ciał nie znaleziono.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Ojciec sam wymierzył sprawiedliwość. Zabił pedofila, który zaatakował jego córkę

Ten pedofil zapłacił za swoje czyny przerażającą śmiercią! Załamany ojciec żywcem spalił rozżarzonymi szczypcami genitalia zboczeńca, który zgwałcił mu córkę. Potem zwyrodnialca udusił.

Do tego szokującego zdarzenia doszło w Indiach. Jak pisze „Indian Express”, wstrząsające sceny rozegrały się w Khajuri Khas. Mieszkał tam 36-letni ojciec sześciorga dzieci, w tym 14-letniej córki. Jeden z pokoi wynajmował pewien 45-latek. Pewnego dnia 14-latka wyznała, że lokator zgwałcił ją, a ona jest teraz w ciąży.

– Przestała się uśmiechać, jeść, a jej oprawca chodził wolno – mówił ojciec. Sam wymierzył sprawiedliwość gwałcicielowi. Dopadł go, rozżarzonymi szczypcami spalił mu genitalia, trzymając ręcznik na jego twarzy, by stłumić krzyki. 45-latek nie przeżył ataku, a ojciec zgłosił się na policję. Mówił, że nie chciał zabić.
Żródło info i foto: se.pl