Zaginął 17-letni Jan Sawicki

Zaginął 17-letni Jan Franciszek Sawicki. Nastolatek był ostatni raz widziany 21 lutego w Radomiu. O pomoc w poszukiwaniach prosi policja oraz Fundacja ITAKA. Jan Sawicki zaginął. 17-latek z Radomia nie nawiązał kontaktu z bliskimi od poniedziałku 21 lutego. 

Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych podała rysopis oraz informacje o ubiorze zaginionego.

Jan Sawicki zaginął. „Może potrzebować pomocy” 

17-latek ma 185 cm wzrostu i niebieskie oczy. „Ubiór w dniu zaginięcia: czarna bluza, czarna kurtka z kapturem, ciemne spodnie, ciemnobrązowe buty sportowe, może mieć ze sobą szary plecak. Może potrzebować pomocy!” – informuje Fundacja ITAKA.

„Zaginiony w dniu 21.02 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej, proszę kierować do Komisariatu Policji I w Radomiu osobiście lub telefonicznie pod numer telefonu 47 701 33 50” – przekazała Mazowiecka Policja na Facebooku. O kontakt prosi również Fundacja ITAKA, pod numerem 116 000, również na maila: itaka@zaginieni.pl. Działacze gwarantują anonimowość.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Zaginęła 14-latka z Gdańska

Policjanci poszukują 14-letniej Weroniki Kasprowicz z Gdańska. Dziewczyna wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Funkcjonariusze apelują o pomoc. Poszukiwania zaginionej Weroniki Kasprowicz prowadzą funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. 14-latka po raz ostatni była widziana 19 maja o godz. 7.30, kiedy wyszła z domu do szkoły. Od tamtej pory nie skontaktowała się z rodziną.

Portal „Zaginieni przed laty” podał na swoim profilu na Facebooku, że miesiąc temu zaginiona dziewczyna miała nawiązać w sieci kontakt z niezidentyfikowanym mężczyzną, zamieszkałym na co dzień w Żarach.

Policja opublikowała rysopis Weroniki: 160 cm wzrostu, długie i czarne włosy oraz oczy koloru niebieskiego. W dniu zaginięcia nastolatka była ubrana w granatowe dżinsowe spodnie, czarną bluzę z kapturem i czarne sportowe buty. Miała czarny plecak.

Wszystkie osoby, które są w posiadaniu informacji na temat miejsca pobytu 14-latki, proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu przy ul. Długa Grobla 4 w Gdańsku, tel. 47 741 34 22. Informacje można też przekazać na adres poczty elektronicznej: komendant.kp2@gd.policja.gov.pl lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112.
Źródło info i foto: wp.pl

Trwają poszukiwania 8-letniej Gosi

Okoliczni mieszkańcy i służby poszukują w nocy z piątku na sobotę 8-letniej Małgosi Guzek z Kiełczewa pod Wrocławiem. Dziewczynka nie wróciła do domu, z którego wyszła w piątek po południu.

– Ogłosiliśmy alarm jednostki i wszyscy policjanci na terenie miasta wiedzą o tych poszukiwaniach. Akcja poszukiwawcza będzie prowadzona także w nocy – powiedział „Gazecie Wrocławskiej” Łukasz Dutkowiak, rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

8-latka ma ok. 140 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, blond włosy i niebieskie oczy. Ubrana była w szarą kurtkę, szarą czapkę i białe adidasy. Ostatni raz była widziana w piątek ok. godz. 17 w pobliżu sklepu Rossmann na Psim Polu. W nocy mieszkańcy Kiełczewa wraz ze służbami przeszukiwali pobliski las – informuje dziennikarz Mateusz Czmiel.
Źródło info i foto: onet.pl

Wciąż trwają poszukiwania 41-letniej Kseni Wysogląd

Policjanci z małopolskich Kęt wciąż poszukują 41-letniej mieszkanki tego miasta, Kseni Wysogląd. Kobieta zaginęła cztery dni temu. Jak wynika z informacji uzyskanych od rodziny, w sobotę 13 lutego Ksenia Wysogląd po godzinie 9 rano wyszła ze swojego mieszkania. Do tej pory nie skontaktowała się ze swoją rodziną. Nie jest również znane miejsce jej pobytu.

Ksenia Wysogląd ma 167 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma blond włosy i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia miała na sobie czarną sportową kurtkę, czarne getry i czarne sportowe kozaki. Do tej pory w poszukiwaniach na terenie Kęt oprócz policjantów wzięli udział strażacy ochotnicy z Kęt – w tym Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza wraz ze specjalnymi psami szkolonymi do poszukiwań osób.

Jak informuje beskidzki GOPR, zaginiona często udawała się na piesze wędrówki w różne części gór. W ostatnim czasie wędrowała w okolicach Klimczoka oraz w rejonie Hali Lipowskiej.

Wszystkie osoby, które mogły spotkać kobietę na szlaku, w schronisku lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc ustalić miejsce pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z komisariatem w Kętach (nr 47 83-265-00) lub najbliższą jednostką policji (tel. alarmowy 112).
Źródło info i foto: RMF24.pl

Zaginęła 16-letnia Oliwia Rync z Rumi

Zaginęła 16-letnia Oliwia Rync z Rumi. Nastolatka wyszła z domu 30 stycznia o godzinie 5.30. Miała pójść na praktyki do cukierni, ale nie dotarła na miejsce. Oliwia choruje na padaczkę, jednak nie zabrała ze sobą leków. W dniu zaginięcia nastolatka miała na sobie czarną, długą kurtkę, szalik-komin w kolorze granatowym, przetykany srebrną nitką, jasne spodnie i szare botki z czarną kokardą. Miała też przy sobie czarny worek z białym napisem Nike.

Oliwia ma 162 cm wzrostu, waży 49,5 kg. Ma niebieskie oczy i ciemnobrązowe włosy. Nastolatka posiada znak szczególny w postaci blizn na przedramieniu, będących śladem po samookaleczeniach. Oliwia choruje na padaczkę, jednak wyszła z domu, nie biorąc leków, które w razie ataku mogą się okazać niezbędne.

16-latka wyszła z domu, po czym miała się udać na praktyki w cukierni w Rumi, na które nie dotarła. Od soboty od godziny 5.30 nie dała znaku życia. Według informacji zamieszczonych przez grupę poszukiwawczą na Facebooku Oliwia może przebywać w towarzystwie swojego chłopaka, 17-letniego Kamila, który uciekł z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rumi.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 16-letniej Oliwii Rync, mogą kontaktować się z komisariatem policji w Rumi pod numerem telefonu 47 742 99 22.
Źródło info i foto: interia.pl

Zaginęła 16-letnia Milena Frąckowiak

Nastolatka wyszła z domu, nie poinformowała nikogo, dokąd się udaje. Nie zabrała również dokumentów. Trwają poszukiwania Mileny Frąckowiak z Trzebiatowa.

O zaginięciu 16-latki informuje facebookowy profil „Zaginieni Cała Polska”. Milena Frąckowiak zaginęła 24 listopada. Dziewczyna wyszła z domu bez wiedzy swoich opiekunów. Nie zabrała ze sobą również żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość. Prawdopodobnie przebywa ze swoim chłopakiem. Według informacji podanych w mediach społecznościowych, oboje byli widziani w Kołobrzegu, gdzie próbowali sprzedać swoje telefony, by zdobyć pieniądze na podróż. Prawdopodobnie kierowali się w kierunku Gdańska. Nie jest wykluczone, że mogą przebywać w Lubinie na Dolnym Śląsku.

Dziewczyna ma 164 centymetry wzrostu i waży około 42 kilogramy. Ma włosy w kolorze ciemnego blondu i niebieskie oczy. W momencie zaginięcia Milena Frąckowiak miała na sobie różową kurtkę, czarne spodnie oraz obuwie w jasnym kolorze.

„Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariat Policji w Trzebiatowie pod numerem telefonu 477822675 lub numerem alarmowym 112. Kontakt z rodziną pod numerem 510 722 178 lub 697 692 825. Anonimowo również na skrzynkę e-mail zaginelazaginal@wp.pl” – czytamy na profilu „Zaginieni Cała Polska”.
Źródło info i foto: se.pl

Zaginęła 25-latka w zaawansowanej ciąży. Trwają poszukiwania Moniki Hryniewicz

Monika Hryniewicz z Koszalina ostatni raz widziana była 28 czerwca, gdy wyszła z domu na niedzielną giełdę samochodowo-towarową. Nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży – poinformowała we wtorek oficer prasowa koszalińskiej policji.

Kom. Monika Kosiec powiedziała w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że policja poszukuje 25-letniej Moniki Hryniewicz od 3 lipca. Wówczas rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety. 25-latka wyszła z domu w niedzielę, 28 czerwca. Miała iść na giełdę samochodowo-towarową, na tzw. tereny podożynkowe, między ulicami Rolną a Orląt Lwowskich w Koszalinie. Do domu już nie wróciła i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

„Kobieta jest w zaawansowanej ciąży. Ma 172 cm wzrostu, proste, długie do bioder ciemne włosy, niebieskie oczy, małe uszy, prosty nos i pełne uzębienie. Jest szczupłej budowy ciała” – podała kom. Kosiec. Dodała, że 25-latka w dniu zaginięcia ubrana była w niebieską tunikę z rękawem 3/4 i białym nadrukiem w kształcie motyla. Miała na sobie zielone leginsy, czarne buty typu „adidasy” z białą podeszwą oraz okulary korekcyjne z białym szkłem i czarną oprawką.

Zaginiona nie zgłosiła się na umówioną wizytę lekarską. Wcześniejszych nie opuściła. Policja we wtorek wydała ponowny komunikat dotyczący zaginięcia Moniki Hryniewicz. Pierwszy upubliczniła 7 lipca.

Nadal apeluje do osób, które widziały kobietę, mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej, o osobisty kontakt z wydziałem kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przy ul. Słowackiego 11 lub telefoniczny pod numerami: 477 841 543, 477 841 596 lub 112.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Zaginął 76-letni Alfred Bierza

Policjanci z Komisariatu Policji w Gaszowicach poszukują 76-letniego Alfreda Bierzy. Zaginiony w godzinach porannych wyszedł z domu w Lyskach, do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci z Komisariatu Policji w Gaszowicach prowadzą intensywne poszukiwania za 76-letnim Alfredem Bierzą, który w poniedziałek (27 lipca) w godzinach porannych wyszedł z miejsca zamieszkania w Lyskach przy ulicy Kamionki, do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 176 cm; sylwetka szczupła; łysy, z nielicznym owłosieniem powyżej linii uszu, oczy koloru niebieskiego, uszy małe, przylegające.

Ubiór: koszulka w kolorze szarym z krótkimi rękawami, spodnie dresowe koloru szarego w czerwone paski, półbuty.
Źródło info i foto: se.pl

Zaginął 17-letni Ernest Łatkowski

17-letni Ernest Łatkowski z Łodzi zaginął. W środę (26 lutego) nie wrócił ze szkoły do domu. Od tego czasu nie odezwał się też do swojej rodziny. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 17- letniego Ernesta Łatkowskiego. Po wyjściu ze szkoły nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że nastolatek może przebywać poza granicami Polski.

Ernest Łatkowski ma 172 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma niebieskie oczy i włosy jasny blond.

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionego. Każdy kto rozpoznaje zaginionego lub ma informację dotyczące jego miejsca pobytu proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem 426652787 (86) od pon-pt w godz. 8:00-16:00 lub z Dyżurnym VII KP KMP w Łodzi 426652456 (59). całodobowo. Telefon alarmowy 112.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Zaginęła 16-letnia Oliwia Ziółkowska. wyszła z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wyszkowie

Policja z Wyszkowa (województwo mazowieckie) poszukuje 16-letniej Oliwii. Nastolatka 29 stycznia bieżącego roku opuściła placówkę wychowawczą, w której przebywała. Od tej pory słuch o niej zaginął. Z 16-latką nie udało się również skontaktować telefoniczne. Funkcjonariusze apelują o pomoc w poszukiwaniach.

„Wyszkowscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej 16-latki. Oliwia Ziółkowska wyszła z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wyszkowie w dniu 29 stycznia 2020 roku i do chwili obecnej nie wróciła. Nie udało się też nawiązać z nią kontaktu telefonicznego” – czytamy w komunikacie wyszkowskiej policji.

Rysopis zaginionej nastolatki

Jak informuje policja, nastolatka w chwili zaginięcia miała na sobie zieloną kurtkę z kapturem, legginsy w kolorze czarnym i białe, sportowe obuwie.

16-letnia Oliwia Ziółkowska ma 170 centymetrów wzrostu. Ma również długie włosy w kolorze blond, szczupłą sylwetkę i niebieskie oczy – czytamy na stronie komendy.

„Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginięciu lub miejscu pobytu poszukiwanej nastolatki proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie tel. 29 743 6200 lub 112, bądź osobiście – KPP w Wyszkowie ul. Kościuszki 13” – apeluje policja.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl