44-latek skazany na 9 lat więzienia. Zmuszał żonę do jedzenia odchodów dzieci. Dzieciom kazał znęcać się nad matką

W poniedziałek sąd w Utrechcie skazał 44-letniego mężczyznę na karę dziewięciu lat pozbawienia wolności za wyjątkowo bestialskie znęcanie się nad rodziną. Mężczyzna między innymi zmuszał dzieci do bicia swojej matki. Z informacji niderlandzkich mediów wynika, że mieszkająca w Utrechcie w Holandii rodzina była terroryzowana od 2007 r., jednak dopiero po tym jak w czerwcu ubiegłego roku żona została ugodzona nożem w udo, sprawa została zgłoszona na policję.

Z sądowego protokołu wyłania się makabryczny obraz życia ze zwyrodnialcem. Mężczyzna nie tylko bił żonę i dzieci, ale także zmuszał te ostatnie, aby znęcały się nad matką. Ta z kolei musiała pić i jeść odchody własnych dzieci.

Zasądzony wyrok był wyższy o rok od kary, jakiej domagał się prokurator.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Odnaleziono mężczyznę, który zaginął 18 lat temu

Brazylijska policja uratowała mężczyznę, który prawdopodobnie od szesnastego roku życia był przetrzymywany w rodzinnym domu. Był niedożywiony, odwodniony, nie miał siły ustać na nogach ani mówić. Jego broda była pokryta odchodami – opisuje jeden ze świadków uwolnienia mężczyzny. Funkcjonariusze Guarulhos (Brazylia) tropili złodzieja, który miał mieszkać w jednej z biedniejszych dzielnic miasta. Kiedy dotarli pod wskazany adres, okazało się, że doszło do pomyłki, a poszukiwany nigdy tam nie mieszkał.

Na tyłach domu policjanci natrafili natomiast na uwięzionego mężczyznę, którego zidentyfikowano jako Armanda Bezerra de Andrade. Sąsiedzi zeznali, że zaginął on 18 lat temu. Jak określili, był wówczas „cichym spokojnym nastolatkiem bitym często przez macochę” – opisuje portal sao-paolo.estado.

Miał jedynie łóżko i wiadro

Pokój, w którym był przetrzymywany, ma 16 m2 i wyposażony jest jedynie w łóżko i wiadro. Ofiarę w stanie skrajnego wycieńczenia i z oznakami zaburzeń psychicznych przewieziono do lokalnego szpitala. Ojcu mężczyzny, Amancio Bezerra de Andrade, postawiono zarzut bezprawnego uwięzienia i złego traktowania. Przekonuje on jednak, że syn nie był przetrzymywany wbrew własnej woli. Uzależniony od narkotyków, cztery dni wcześniej miał wrócić do domu po wieloletniej nieobecności i poprosić o zamknięcie w pokoju – tłumaczył ojciec.

Policja wyjaśnia sprawę. Nie wiadomo, czy zarzuty usłyszy też macocha Armanda i jego przyrodni brat, którzy również mieszkali w budynku.Żródło info i foto: KOZACZEK.pl

Mafia narkotykowa poluje na Garetha Bale’a?

As Realu Madryt Gareth Bale oraz jego narzeczona Emma Rhys-Jonoes wynajęli dodatkową ochronę w związku z… możliwą zemstą mafii narkotykowej. W sprawę zamieszana jest kuzynka dziewczyny piłkarza, znana brytyjska fotomodelka, Epiphany Dring. Przed kilkoma tygodniami 27-latka zaginęła, a wraz z nią walizka z 300 tysiącami funtów, drogimi zegarkami i narkotykami. Całość warta jest milion funtów.

Jak informuje „The Sun”, te pieniądze należały do gangu narkotykowego, który teraz stara się odnaleźć modelkę i odzyskać walizkę. Ucierpieli na tym dziadkowie oraz wujkowie Dring, którym spalono domy oraz samochody. Bale i jego narzeczona Emma Rhys-Jones obawiali się, że – z racji zamożności – mogą być następnymi ofiarami przestępców. Aby zminimalizować zagrożenie wynajęli ochronę, która towarzyszy im na każdym kroku. Hotelowego pokoju walijskiego gwiazdora pilnowało ostatnio trzech policjantów.

– Chodzi przecież o zaginione pieniądze mafii, a oni na pewno nie zrezygnują. Gareth i Emma są dobrym celem, bo mają pieniądze. Nikt nie wie, jak daleko ta sprawa się posunie – mówi tajemniczy informator gazety „The Sun”.

Dziennikarze gazety spekulują, że Dring ukrywa się w Malezji. Dopóki się nie odnajdzie, piłkarz i jego narzeczona nie będą mogli być spokojni.

Więził żonę 16 lat w piwnicy

Policja aresztowała 64-letniego Brazylijczyka. Zwyrodnialec przez 16 lat trzymał swoją 42-letnią żonę w zatęchłej piwnicy. Policjanci byli przerażeni, kiedy weszli do pomieszczenia, bo kobieta leżała tam na podłodze, całkiem naga pośród swoich odchodów. Jej mąż mieszkał ze swoją kochanką piętro wyżej. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Żródło info i foto: se.pl