Zaginiony 17-latek z Sosnowca nie żyje. Jego ciało wyłowiono z rzeki

W przyszłym tygodniu planowana jest sekcja zwłok 17-letniego Oktawiusza z Sosnowca. Jego ciało wyłowiono z Przemszy. Policja potwierdziła tożsamość nastolatka, który był poszukiwany od ponad miesiąca. Ciało znaleźli przypadkowi przechodnie, którzy przechodząc przez kładkę, zauważyli w rzece pływające ciało. Rodzina rozpoznała 17-latka. Na ciele wstępnie nie stwierdzono zewnętrznych obrażeń, ale dopiero sekcja zwłok pozwoli ustalić przyczynę śmierci i określić orientacyjnie czas, kiedy doszło do tragedii.

Nastolatek wyszedł z mieszkania w nocy 26 lutego. Ostatni raz koledzy widzieli go w pobliżu centrum handlowego przy ulicy Legionów. Trzy dni później policja opublikowała komunikat o zaginięciu.
Żródło info i foto: interia.pl

Sosnowiec: Ciało 20-letniego mężczyzny wyłowiono z rzeki

W środę wieczorem z rzeki Przemszy wyłowiono zwłoki mężczyzny w wieku ok. 20 lat. Do makabrycznego odkrycia doszło w okolicach ulic Partyzantów i Franciszkańskiej. Około godziny 20 w tych rejonach przechodziło starsze małżeństwo. Gdy byli na kładce, zauważyli w Przemszy jakąś sylwetkę. Nie wiedzieli czy to zwłoki czy może jakaś kukła. Zadzwonili na policję.

– Policjanci przyjechali na miejsce, a o pomoc poprosili strażaków. Zwłoki młodego, około 20-letniego mężczyzny, wyciągnięto na brzeg. Ciało znajdowało się w wodzie przez dłuższy czas i było w stanie częściowego rozkładu. Na ciele nie było widocznych obrażeń – przekazał podinsp. Mariusz Łabędzki z KMP w Sosnowcu. Obecnie trwają czynności identyfikacyjne. Najprawdopodobniej jest to jedna z osób poszukiwanych w ostatnim czasie przez sosnowieckich stróżów prawa.
Żródło info i foto: dziennikzachodni.pl

Sosnowiec: zwłoki kobiety w rzece

W Sosnowcu w rzece Przemszy policjanci znaleźli zwłoki kobiety. Nie wiedzą kim jest, ale stan, w jakim znajdują się zwłoki, sugeruje, że przebywały one w wodzie bardzo długo. Policjantów o unoszących się zwłokach poinformował w środowy poranek funkcjonariusz Społecznej Straży Rybackiej, kiedy patrolował teren przy rzece. Funkcjonariusze na miejscu wyłowili zwłoki kobiety. Jak podano w komunikacie prasowym, były one „w daleko posuniętym procesie rozkładu”, co po pierwszych oględzinach doprowadziło specjalistów do wniosku, że przebywały w wodzie od dawna. Żródło info i foto: tvn24.pl

Zwłoki tego mężczyzny wyłowiono z rzeki

Zwłoki tego mężczyzny odnaleziono w 2009 roku w Chełmku na Małopolsce, w korycie rzeki Przemsza. Teraz udało się odtworzyć przypuszczalny wygląd jego twarzy, gdy żył. Policjanci z Chełmka od 2009 roku próbują ustalić kim był mężczyzna wyłowiony 1 maja 2009 roku z Przemszy. Przyczyną zgony było utonięcie. Przy mężczyźnie nie znaleziono żadnych dokumentów, ani przedmiotów mogących pomóc w ustaleniu tożsamości. Ubrany był w brązową, zapinaną na suwak i zatrzaski, kurtkę, bluzę dresową koloru granatowo-beżowo-popielatego i ciemny sweter w jasne romby. Miał też na sobie czarne ortalionowe spodnie dresowe z jasnymi wstawkami. Żródło info i foto: POLICYJNI.pl