Zaginął 17-letni Krystian Kawałek

Policja w Łodzi poszukuje zaginionego Krystiana Kawałka. 17-latek zniknął w dniu 24 lipca 2021 r.

Poszukiwania Krystiana Kawałka prowadzą policjanci z VIII Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Jak czytamy w komunikacie, 17-latek w dniu 24 lipca 2021 roku oddalił się samowolnie z placówki opiekuńczo wychowawczej w Łodzi przy ul. Wólczańskiej i do chwili obecnej nie wrócił. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie dresowe, granatową bluzę oraz granatową kurtkę.

Rysopis: Krystian Kawałek jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie brązowe włosy, brązowe oczy, brak znaków szczególnych.
Źródło info i foto: se.pl

Trwają poszukiwania 35-letniego Krzysztofa Fąfrowicza

Trwają poszukiwania Krzysztofa Fąfrowicza. Mężczyzna wyszedł z domu 13 lipca 2021 roku i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu poszukuje zaginionego Krzysztof Fąfrowicza. Mężczyzna ma 35 lat i pochodzi z Zaskala. 13 lipca 2021 roku wyszedł z domu i nie wrócił, jak również nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Krzysztof Fąfrowicz ma około 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie czarne włosy. W chwili zaginięcia ubrany był w buty sportowe, niebieskie dżinsy, koszulę beżową w paski. Miał ze sobą czarno-niebieskiego plecak.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu pod numerem telefonu 47 83 46 400 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.
Źródło info i foto: interia.pl

Zaginął 12-letni Dawid

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Szczecin-Niebuszewo poszukują 12-letniego Dawida Zadory. Chłopiec zaginął w sobotę, nie wiadomo, gdzie może się obecnie znajdować. 12-letni Dawid Zadora w sobotę wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił.

„Nie jest znane miejsce jego pobytu” – czytamy w policyjnym komunikacie.

Chłopiec ma ok. 140 cm wzrostu, jest szczupły, ma krótkie rude włosy i brązowe oczy. Może być ubrany w w ciemną bluzę z długim rękawem, krótkie ciemne spodenki, ciemne sportowe buty. Najprawdopodobniej ma też ze sobą czarny plecak w kolorowe wzory.

„Wszystkie osoby, które widziały Dawida Zadorę po jego zaginięciu, albo mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Szczecin-Niebuszewo, Al. Papieża Jana Pawła II 37 lub dzwoniąc pod nr tel. 47 78 19 102 lub 47 78 14 540” – apelują funkcjonariusze.
Źródło info i foto: Gazeta.pl

Zaginął 27-letni Daniel z Zakopanego

Mężczyzna ostatni raz był widziany 5 maja około godziny 9.40 w Zakopanem. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja poszukuje 27-letniego Daniela Gała. Ostatni raz mężczyzna był widziany w Zakopanem 5 maja około godziny 9.40 na dworcu, gdy wsiadał do autobusu linii MAJER Zakopane – Kraków. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

Rodzina i bliscy martwią się o niego, gdyż zostawił w domu telefon komórkowy, dokumenty i rzeczy osobiste. Możliwe, że zaginięcie Daniela związane jest z jego stanem zdrowia.

Mężczyzna ma około 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie ciemny blond, oczy niebieskie, brak znaków szczególnych. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną lub granatową kurtkę z kapturem marki North Face, jasne dresy marki Adidas lub 4F, czarne obuwie sportowe marki Adidas.

Wszystkich, którzy podróżowali tym autobusem do Krakowa prosimy o PILNY kontakt pod numerem telefonu 47 83 47 400 lub nr alarmowy w całym kraju 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Zaginął Patryk Niklewski. Trwają poszukiwania

Mężczyzna był ostatni raz widziany w sobotę w nocy w okolicach Łasina (woj. kujawsko-pomorskie). To właśnie w tej miejscowości odnaleziono rozbity pojazd poszukiwanego. Patryk Niklewski po raz ostatni widziany był o 3 w nocy w sobotę 12 marca w miejscowości Słup koło Łasina. Miał jechać do swojej dziewczyny do Łasina, z którą ostatni kontakt telefoniczny miał o 2:45. Poruszał się samochodem marki BMW E46 o numerach rejestracyjnych CGR.

Około godz. 3.30 z niewiadomych przyczyn jego pojazd dachował w Jankowicach pod Łasinem. W rozbitym samochodzie ani w najbliższej okolicy nie znaleziono jednak kierowcy. Służby odkryły w pobliskim rowie rzeczy zaginionego – telefon, dokumenty oraz okulary.

W dniu zaginięcia Patryk Niklewski ubrany był w: szarą bluzę z czarnymi rękawami oraz spodnie jeansowe z dużą liczbą kieszeni.

Rysopis:

Wzrost: ok. 180 cm,
Budowa ciała: szczupła,
Włosy: krótkie, brązowe,
Kolor oczu: zielone,
cechy charakterystyczne: blizna z prawej strony głowy po trepanacji czaszki

„W niedzielę po południu służby rozpoczęły przeczesywanie pobliskich terenów – w akcji brali udział policjanci z psami tropiącymi oraz strażacy z jednostek OSP z terenu gminy Łasin. Przeszukano wiele hektarów terenu. Mężczyzny nie udało się odnaleźć” – donosi chelmnonaszemiasto.pl

Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Grudziądzu pod numerem telefonu 47 754 52 22 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 112.
Źródło info i foto: wp.pl

14-letni Mateusz uciekł z ośrodka wychowawczego. Trwają poszukiwania

Policjanci poszukują zaginionego Mateusza Worka. 14-latek uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Krupskim Młynie. Funkcjonariusze podają rysopis i proszą o informacje. Mateusz Worek jest wychowankiem Domu Dziecka w Cieszynie. Zaginął 27 lutego 2021 roku. Wówczas uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Krupskim Młynie.

14-latek jest szczupły, średniego wzrostu. Ma krótkie, szatynowe włosy. W momencie zaginięcia był ubrany w czarne, dresowe spodnie i bluzę. Policja prosi osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, o kontakt z najbliższą komendą lub pod numerami telefonów: 47 8573 200, 47 8573 101 albo 112.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginął 27-letni Marcin Obara

Policjanci z komisariatu w Bełżycach poszukują zaginionego mężczyzny. 27-latek wyszedł z jednego z lubelskich szpitali w miniony weekend i od tego czasu nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Marcin Obara ma 27 lat, mieszka w gminie Konopnica (woj. lubelskie). Ma 170-175 wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy.

Podczas minionego weekendu wyszedł z jednego z lubelskich szpitali. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia dniu zaginięcia był ubrany w bluzę i ciemne spodnie.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do dyżurnego Komisariatu Policji w Bełżycach pod nr tel.: 47 812-63-10 lub 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Zaginął 25-letni Daniel Kiełkucki

Zaginął 25-letni Daniel Kiełkucki z Pruszkowa. Młody mężczyzna mógł udać się do Warszawy – przekazała żona zaginionego. Nie stawił się na zmianę nocną w pracy, a ostatni raz kontaktował się z żoną przez wiadomość SMS. Zaginął 25-letni Daniel Kiełkucki z Pruszkowa. Zaginięciem 25-latka zajmuje się grupa poszukiwawcza „Zaginieni Cała Polska”. Z nieoficjalnych informacji, które miała przekazać poszukiwaczom żona zaginionego wynika, że pan Daniel mógł udać się w kierunku Warszawy. Może przebywać w dzielnicy Mokotów, Stegny lub Sadyba.

Mężczyzna miał być niedawno widziany na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Lipowej w Pruszkowie – ostatecznie monitoring z tych terenów jednak tego nie potwierdził. „Policja została poinformowana, prosimy rozglądajcie się” – apelują poszukiwacze. Jest też apel prezydenta miasta o pełną mobilizację w sprawie poszukiwań 25-letniego mieszkańca podwarszawskiej miejscowości. Z kolei jak mówi najnowsza aktualizacja, 25-latek miał zostać zauważony ostatni raz 5 lutego br. około godziny 22.00 na ulicy Działkowej w Pruszkowie. Pan Daniel sprawiał wrażenie osoby zdezorientowanej. Miał pytać gdzie znajduje się ulica Tomcia Palucha, przy której mieszka od lat.

Zaginięcie Daniela Kiełkuckiego miało miejsce 4 lutego 2021 r. Tego dnia mężczyzna miał stawić się na nocną zmianę w pracy, gdzie jednak nie dotarł. Wtedy również ostatni raz kontaktował się z żoną poprzez SMS – około godziny 14.00. W sprawie wiadomo też, że mężczyzna zostawił w domu telefon komórkowy bez karty SIM, prawo jazdy i kluczyki do auta.

Zaginiony Daniel Kiełkucki ma szczupłą budowę ciała i około 175 centymetrów wzrostu. Waży ok. 60 kilogramów. Ma ciemne, krótkie włosy i brązowe oczy. Do jego znaków szczególnych należy charakterystyczny pieprzyk w okolicy nosa.

W chwili zaginięcia miał na sobie czerwoną kurtkę, którą widać na załączonych poniżej fotografiach. Najprawdopodobniej miał na sobie też granatowe jeansy i szare buty za kostkę. Może mieć na sobie okulary z ciemno-niebieskimi oprawkami.

„Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie tel. 022-758-60-81 lub pod numerem alarmowym 112. Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginelazaginal@wp.pl” – czytamy w komunikacie.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Zaginął 13-letni Kuba Janiszewski

Ogromne poruszenie wywołała wczoraj informacja o zaginięciu 13-letniego płocczanina. Na policję trafił sygnał, że zaginiony Kuba Janiszewski, widziany była na ulicach Płocka we wtorkowe popołudnie. Świadek o tym fakcie dopiero po kilku godzinach poinformował płocką policję.

– Apelujemy aby niezwłocznie informować o wszelkich sygnałach, które pomogą w ustaleniu miejsca przebywania zaginionego nastolatka. Policjanci sprawdzili już kilkanaście miejsc możliwego przebywania chłopca, rozpytują kolejnych świadków – mówi Marta Lewandowska oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Przypomina numer telefonu do Komendy Miejskiej Policji w Płocku 47 705 16 00 / 47 705 16 01.

Przypomnijmy, że Chłopiec ubrany był w kurtkę z ortalionu w kolorze ciemnej zieleni, spodnie dresowe koloru granatowego, buty sportowe koloru czarnego, jasną bluzę z kapturem.

Rysopis nastolatka : wzrost ok. 155 cm, szczupła budowa ciała, włosy blond krótkie.
Źródło info i foto: tp.com.pl

Zaginął 76-letni Alfred Bierza

Policjanci z Komisariatu Policji w Gaszowicach poszukują 76-letniego Alfreda Bierzy. Zaginiony w godzinach porannych wyszedł z domu w Lyskach, do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci z Komisariatu Policji w Gaszowicach prowadzą intensywne poszukiwania za 76-letnim Alfredem Bierzą, który w poniedziałek (27 lipca) w godzinach porannych wyszedł z miejsca zamieszkania w Lyskach przy ulicy Kamionki, do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 176 cm; sylwetka szczupła; łysy, z nielicznym owłosieniem powyżej linii uszu, oczy koloru niebieskiego, uszy małe, przylegające.

Ubiór: koszulka w kolorze szarym z krótkimi rękawami, spodnie dresowe koloru szarego w czerwone paski, półbuty.
Źródło info i foto: se.pl