Sosnowiec: Zaginął 19-letni Armin Smyczek

W Sosnowcu zaginął 19-letni Armin Smyczek. Policja oraz rodzina proszą o pomoc wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na temat zaginionego. Zaginiony 19-letni Armin Smyczek jest mieszkańcem Mysłowic. Chłopak 28 kwietnia (ostatni piątek kwietnia) ok. godziny 18 wyszedł z domu w Mysłowicach i pojechał do Sosnowca. Tam w okolicy centrum handlowego Plaza spotkał się ze znajomymi, gdzie przebywał do godziny 20.20. Potem miał udać się pieszo w stronę ulicy Kościelne, na przystanek komunikacji miejskiej w stronę Mysłowic – autobus linii numer 106.

Rysopis Armina: wzrost 166 cm, waga 60 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond, oczy szare, twarz pociągła, nos średni, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne. W momencie zaginięcia był ubrany w kurtkę zimową koloru ciemnozielonego z kapturem zapinaną na zamek, granatowe jeansy, buty sportowe NIKE koloru brązowego oraz szarą bluzę z kapturem.
Źródło info i foto: onet.pl

Poszukiwany sprawca napadu seksualnego na 15-latkę

Policjanci z Łodzi poszukują napastnika, który zaatakował 15-latkę i popełnił wobec niej przestępstwo seksualne. Dziewczynka została napadnięta, gdy wracała ze szkoły. Poszukiwany mężczyzna ma około 25-ciu lat, wzrost 180 cm i jest szczupłej budowy ciała. Włosy jasne i krótkie, czoło średnie, oczy jasne, nos średni szeroki, uszy średnie przylegające. Znak szczególny, to wytatuowany klucz na wewnętrznej stronie przegubu lewej dłoni.

Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny lub mają informacje, które pozwolą ująć poszukiwanego. Kontakt z IV Komisariatem Policji w Łodzi przy ul. Kopernika 29/31 (lub pod nr telefonu (42) 665 23 22 (w godz. 8-16) lub całodobowo pod nr telefonu (42) 665 23 00).
Żródło info i foto: RMF24.pl