Ohio: Zwłoki zaginionej 33-latki znalezione w koszu na śmieci

10 stycznia właściciel budynku mieszkalnego w Youngstown w stanie Ohio dokonał makabrycznego odkrycia. W kontenerze na odpady znajdywały się ludzkie zwłoki. Policji udało się już ustalić personalia ofiary. To 33-letnia Amy Begeot, która zaginęła w październiku 2018 roku. Przyczyna śmierci kobiety nie została ujawniona.

Amy Begeot zaginęła w październiku ub. roku, tuż po tym jak została zwolniona z więzienia w hrabstwie Mahoning. Jak dowiedziała się lokalna stacja WKNB27, 33-latka po opuszczeniu zakładu karnego zamierzała odwiedzić dzieci w Boardman. Członek jej rodziny relacjonował później, że w ostatnim SMS-ie, jaki wysłała, informowała, iż jest w lesie, który znajduje się na terenie miasta.

Od tego czasu nie było wiadomo, co się z nią dzieje. Zwłoki kobiety znalazł właściciel budynku w Youngstown. Jak zeznał policji, odkrył je, gdy po skończeniu generalnych porządków, poszedł wyrzucić nagromadzone śmieci.

Kilka dni później policja poinformowała, że zmarła to Begeot. W identyfikacji 33-latki pomogły tatuaże na jej ciele. Stróże prawa nie ujawnili w jaki sposób zmarła, ale okoliczności znalezienia zwłok, wskazują, że do zgonu 33-latki mogły przyczynić się osoby trzecie.
Źródło info i foto: Fakt.pl

USA: strzelanina na uniwersytecie w Ohio

Jedna osoba zginęła, a 11 zostało rannych w strzelaninie do której doszło w w amerykańskim stanie Ohio w pobliżu kampusu uniwersytetu Youngstown. Policji nie udało się zatrzymać sprawcy. Ma jednak jego personalia. Trwają poszukiwania podejrzewanego o tę zbrodnie mężczyzny. Nie jest znany motyw działania szaleńca. Nieznane są też okoliczności całego zajścia. Wiadomo tylko, że śmiertelna ofiara strzelaniny to student uniwersytetu Youngstown. Wśród 11 rannych jest sześciu innych studentów tej uczelni. Wszyscy ranni przebywają w szpitalu. Policja wzmocniła ochronę kampusu, w obawie, że szaleniec ponownie zaatakuje. Żródło info i foto: TVP.info