W lesie znaleziono ciało 33-letniego mężczyzny

Tragicznie zakończyła się koleżeńska kłótnia o pieniądze. W zeszłym tygodniu w zagajniku leśnym w Luzinie znaleziono zwłoki 33-letniego mężczyzny. Na nodze zmarłego ujawniono ranę kłutą zadaną ostrym narzędziem. W sprawie zatrzymano 26-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego.

– Zwłoki zostały ujawnione 13 października. Na drugi dzień została przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny – poinformowała Lidia Jeske z Prokuratury Rejonowej w Wejherowie. – Na prawym udzie ofiary znajdowała się rana kłuta zadana ostrym narzędziem. Wstępnie biegły stwierdził, że na skutek tej rany mężczyzna wykrwawił się.

W sobotę, 17 października, policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 33-latka.

– W sprawie zatrzymano 26-letniego mężczyznę. Usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała, skutkującego śmiercią. Prawdopodobnie o śmierci znajomego 26-latek dowiedział się dopiero po zatrzymaniu. Mężczyźni znali się od dawna i doszło między nimi do sprzeczki na tle rozliczeń finansowych – wyjaśnia prokurator Jeske.

26-latek został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.
Żródło info i foto: Fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *