Warszawa: Zatrzymano groźnego dilera

Policjanci z warszawskiego Bemowa zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Prawie 50 gram amfetaminy miał schowane pod fotelem w samochodzie – poinformowała rzeczniczka bemowskiej policji komisarz Marta Sulowska. Do zdarzenia doszło kilka dni temu na warszawskim Bemowie. „Policjanci spostrzegli mężczyznę, który stał i opierał się o auto. Mężczyzna był zdenerwowany, rozglądał się dookoła siebie” – powiedziała komisarz Marta Sulowska.

Policjanci zwrócili uwagę na dziwnie zachowującego się mężczyznę. „Funkcjonariusze podjęli obserwację. Po chwili mężczyzna wsiadł do auta, jednak nie odjeżdżał z miejsca. Policjanci postanowili sprawdzić o co chodzi. W trakcie rozmowy 33-latek zachowywał się bardzo nerwowo, chciał, aby czynności zostały szybko zakończone” – tłumaczyła.

Podczas przeszukania auta policjanci znaleźli mnóstwo narkotyków. Były one schowane pod fotelem kierowcy. „Narkotyki były w foliowej torebce i zostały zabezpieczone przez policjantów” – przekazała dodając, że mężczyzna został zatrzymany.
Źródło info i foto: se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *