Wciąż nie schwytano sprawcy strzelaniny w Nashville

Cztery osoby zginęły, a dwie inne zostały ranne w nocy z soboty na niedzielę w strzelaninie w restauracji koło Nashville w amerykańskim stanie Tennessee. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Według Reutersa około godziny 3:25 czasu miejscowego (godz. 9:25 czasu polskiego) sprawca wtargnął z bronią do restauracji sieci Waffle House w miejscowości Antioch i otworzył ogień. Gdy jeden z klientów odebrał mu broń opisywaną przez świadków jako karabin AR-15, napastnik zrzucił płaszcz i nagi uciekł pieszo.

Miejscowa policja poinformowała, że postrzelono sześć osób. Trzy z nich zmarły na miejscu, a jedna w szpitalu. Pozostałe dwie ranne osoby znajdują się pod opieką lekarzy. Policja metropolitalna z Nashville podała, że w związku ze strzelaniną poszukuje 29-letniego Travisa Reinkinga. To na niego zarejestrowany jest samochód pozostawiony przez zabójcę przed restauracją.

Wydarzenia w Antioch skomentował burmistrz Nashville.

„To tragiczny dzień dla naszego miasta w każdy czas, kiedy ludzie tracą życie z rąk strzelca” – napisał w oświadczeniu David Briley.
Źródło info i foto: tvn24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *