Z Warty wyłowiono ciało kobiety

Ciało kobiety zostało znalezione w Warcie na wysokości Karolewa koło Wronek (woj. wielkopolskie). Tę straszną wiadomość policja będzie musiała przekazać rodzinie zaginionej kilka dni temu kobiecie. Funkcjonariusze wstępnie zidentyfikowali zwłoki. Nie mają jeszcze stuprocentowej pewności, co do personaliów, ale wykluczyli jedno – to nie jest ciało Ewy Tylman.

Makabrycznego odkrycia dokonano 3 maja, tuż po godzinie 11. – W rzece Warcie, około dwóch metrów od brzegu, znaleziono zwłoki kobiety, ciało zatrzymało się na wysepce. W tej chwili na miejscu znajduje się policja i kilka jednostek straży pożarnej, która zabezpiecza teren przy Warcie – tłumaczy dyżurny straży pożarnej w Szamotułach. Na miejsce wezwano prokuratora.

Informację o odnalezieniu ciała kobiety potwierdza rzecznik wielkopolskiej policji, Andrzej Borowiak. – Na tę chwilę podejrzewamy, że są to zwłoki kobiety, której zaginięcie zgłoszono kilka dni temu – mówi. Wyklucza przy tym, by było to ciało Ewy Tylman, zaginionej w listopadzie 2015 roku.

To kolejne tak makabryczne odkrycie, którego dokonano w ostatnim czasie na Warcie. 6 kwietnia we Wronkach wyłowiono z rzeki ciało 41-letniej Darii D., która zaginęła miesiąc wcześniej i była poszukiwana przez rodzinę. 4 kwietnia, także pod Wronkami, znaleziono ciało 46-letniego mężczyzny. 15 marca z Warty w miejscowości Gaj wyłowiono zwłoki 66-letniego Józefa F., który został wcześniej zamordowany.
Żródło info i foto: Fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *