Zabójstwo Polki na Malcie. Nowe fakty

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo 29-letniej Polki na Malcie został aresztowany. Ciało kobiety znaleziono wczoraj rano w Ogrodzie Niepodległości niedaleko promenady w miejscowości Sliema. Ofiara i podejrzany najprawdopodobniej nie znali się wcześniej. Jak informuje dziś agencja ANSA, domniemany sprawca zabójstwa został aresztowany. Na ciele 29-letniej Polki stwierdzono ślady przemocy.

Po kilku godzinach od znalezienia zwłok kobiety pod zarzutem zabójstwa aresztowany został 20-letni mężczyzna, obywatel Malty. Policja, cytowana przez miejscową prasę, podała dziś, że zabójca i kobieta prawdopodobnie nie znali się, a ofiara została przez niego wybrana przypadkowo. Mężczyzna po zatrzymaniu został umieszczony w szpitalu psychiatrycznym. Według mediów przed dwoma laty starał się o licencję ochroniarza. Kobieta publikowała w mediach społecznościowych entuzjastyczne teksty na temat Malty, gdzie mieszkała od dłuższego czasu.

Ciało 29-letniej Polki zauważył w niedzielę rano przechodzień w Ogrodzie Niepodległości niedaleko promenady w miejscowości Sliema na Malcie. To miejsce popularne wśród pieszych i biegaczy. Rzecznik prasowy policji przekazał wczoraj, że nie może potwierdzić medialnych doniesień o gwałcie. Jak zaznaczył, kobieta miała na sobie „jakieś ubrania”. Chociaż przyczyna śmierci 29-latki nie została oficjalnie ustalona, to rzecznik wskazywał wczoraj, że mogła zostać zamordowana.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *