Zaginął 45-letni Janusz Brzozowski

Policjanci z Gdańska poszukują 45-letniego Janusza Brzozowskiego. Mężczyzna wyszedł z domu 18 kwietnia br. i wszelki ślad po nim zaginął. Znakiem rozpoznawczym zaginionego jest brak środkowego palca lewej ręki. Policja prosi o pomoc każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny, bądź wie, gdzie może on przebywać.

Janusz Brzozowski ostatni raz był widziany w dniu 18 kwietnia br. około godz. 12:00 w Gdańsku Wrzeszczu. Do chwili obecnej nie powrócił do domu ani nie skontaktował się z bliskimi.

Zaginiony jest krępej budowy ciała, ma ok. 185 cm wzrostu, waży ok. 90 kg, ma krótkie ciemne włosy, jasne oczy i odstające uszy. Znakiem rozpoznawczym mężczyzny jest brak środkowego palca lewej ręki. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie spodnie jeansowe i czarny polar z napisem „Mapei”

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji VIII w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245B, tel. (058) 32-16-822, 32-16-885 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.
Żródło info i foto: Fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *