Zaginął 70-letni Hamlet Grigoryan

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie prowadzą poszukiwania za zaginionym obywatelem Ukrainy Hamletem Grigoryan. Mężczyzna ostatni raz widziany był 17 marca br. w Centrum Pomocy Humanitarnej PTAK w Nadarzynie. Osoby, które widziały zaginionego, posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu, lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z KPP w Pruszkowie, pod nr tel. 47 72 46 213 lub pod nr tel: 47 72 46 260 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Zaginiony 70-letni HAMLET Grigoryan przybył do Polski 16 marca 2022 r. Jest uchodźcą z Ukrainy. Przebywał w Centrum Pomocy Humanitarnej PTAK w Nadarzynie, skąd oddalił się w dniu 17 marca 2022 r. ok. godz. 15:00. Zachodzi podejrzenie, że mężczyzna może próbować wrócić na Ukrainę.

Mężczyzna ma około 175 – 180 cm wzrostu, krótkie, siwe włosy, łysą górną część głowy, brązowe oczy. Cechą charakterystyczną są braki w uzębieniu przednich, dolnych zębów.

Ubrany był w ciemno – niebieską kurtkę, sweter biały z zamkiem błyskawicznym pod szyją, czarne, garniturowe spodnie materiałowe, brązowe skórzane pantofle i zimową czarną czapkę.

Zaginiony nie posiada przy sobie dokumentów. W chwili zaginięcia miał przy sobie klawiszowy telefon komórkowy marki SIGMA.

Osoby, które widziały zaginionego, posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu, lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, pod nr tel. 47 72 46 213 lub 47 72 46 260 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.
Źródło info i foto: Policja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *