Zaginęła 25-letnia Ewa Kocik z Ustronia

Kobieta wyszła z domu do sklepu 2 stycznia 2021 r. i do tej pory nie wróciła. Na 25-latkę w domu czekają dzieci: 7-letnia córka i 3-letni syn. Zaginęła 25-letnia Ewa Kocik. O zaginięciu kobiety informuje grupa poszukiwawcza „Zaginieni Cała Polska”. Kobieta wyszła ze swojego w domu w Ustroniu (województwo śląskie) 2 stycznia 2021 roku około godziny 18.00. 25-latka udała się do sklepu, z którego niestety nie wróciła. Od tego momentu z kobietą nie ma kontaktu. Poszukiwacze nie dysponują również informacjami na temat tego, w co była ubrana w dniu zniknięcia.

Telefon Ślązaczki pozostaje poza zasięgiem sieci, sprawdzone zostały także okoliczne szpitale. Policja i poszukiwacze apelują w pomoc w poszukiwaniach kobiety. W domu czekają na nią małe dzieci, 7-letnia córka i 3-letni syn. Zaginiona Ewa Kocik ma 160 centymetrów wzrostu i szczupłą budowę ciała. Ma również długie włosy w kolorze blond i niebieskie oczy. Poniżej publikujemy aktualne zdjęcia zaginionej:

„Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Policji w Ustroniu, ul. 3 Maja 21, po numerem tel. 47 857 38 10, lub pod numerem alarmowym 112. Mogą się państwo kontaktować również z nami w wiadomości prywatnej lub na skrzynkę e-mail: zaginelazaginal@wp.pl” – czytamy w komunikacie grupy.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *