Zatrzymano 63-​latka, który zgwałcił 8-​letnią dziewczynkę. Jej matka nie zareagowała

Katowiccy policjanci zatrzymali 63-latka, który zgwałcił ośmioletnią dziewczynkę, córkę swojej konkubiny. Matka dziewczynki przyznała, że przyglądała się, jak mężczyzna wykorzystywał jej córkę. Prokuratura ma im dzisiaj przedstawić zarzuty.

Ta bulwersująca historia wydarzyła się maju ubiegłego roku, gdy 8-latka przyjechała do matki, by spędzić z nią weekend – informuje TVN 24. Dziewczynka nie mieszka z matką, która z powodu nadużywania alkoholu i braku zainteresowania dzieckiem została pozbawiona praw rodzicielskich. Podczas pobytu u matki dziewczynka poznała jej 62-letniego wówczas konkubenta. Mężczyzna zgwałcił dziewczynkę.

Gdy ośmiolatka wróciła do rodziny zastępczej, wyznała swoim opiekunom, co się stało. Ci natychmiast zabrali ją do lekarza, który potwierdził gwałt. Prokuratura wszczęło śledztwo w tej sprawie. Wczoraj policjanci zatrzymali 63-latka, który zgwałcił dziewczynkę. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Przesłuchano także matkę dziewczynki. Okazało się, że widziała, co konkubent robi jej dziecku, ale nie zareagowała.

Matka dziewczynki i 63-latek dzisiaj usłyszą zarzuty.
Źródło info i foto: wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *