Znany piłkarz skazany za znęcanie się nad kotami

Kurt Zouma, francuski piłkarz grający w West Ham United został ukarany za znęcanie się nad swoimi kotami. Klubowy kolego Łukasza Fabiańskiego kopał i bił zwierzęta, a nagranie z tego zdarzenia trafiło do mediów społecznościowych. Zouma został skazany m.in. na 180 godzin prac społecznych. Sąd orzekł również o karze dla brata piłkarza. Nagranie, na którym piłkarz West Ham United kopie i bije koty po głowie zostało wrzucone w lutym tego roku na Snapchata. Wideo zostało nagrane w domu piłkarza przez jego brata. Kurt Zouma przyznał się do winy. 

Jak podaje Sky Sports Kurt Zouma został skazany na 180 godzin prac społecznych. Ponadto musi zapłacić ponad 9 tys. funtów kosztów sądowych. Otrzymał też sądowy zakaz opieki nad kotami, który obowiązuje przez najbliższe 5 lat. 

Brat 27-letniego piłkarza, Yoan musi wykonać 140 godzin prac społecznych. Mężczyzna wysłał wideo kobiecie, z którą był umówiony na randkę. Ta udostępniła film w sieci i odwołała spotkanie. Prokurator Hazel Stevens powiedziała, że Zouma zaatakował koty, ponieważ te miały uszkodzić jedno z krzeseł w jego domu.

Przypomniała, że 27-letni piłkarz mówił na nagraniu „przysięgam, że je zabije”. Prokurator podkreśliła jednak, że piłkarz wyraził skruchę i jest gotów zadośćuczynić za wyrządzone krzywdy. 
Źródło info i foto: polsatnews.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *